Exkluzivně pro Rock&Pop – #ZachranBackstage

Časopis Rock&Pop je partnerem projektu #zachraňbackstage, jenž umožňuje fanouškům hudby pomoci všem důležitým lidem, kteří nejsou sice hvězdami pódií, ale bez nich by se koncerty nebo festivaly odehrály jen těžko. Jde o bedňáky, techniky, zvukaře, osvětlovače, ochranku, tour managery, řidiče a další technické a produkční profese, které od půlky března 2020 přišli o možnost pracovat v oboru, kterému se naplno věnovali často mnoho let. V létě dostalo příležitost se k práci krátkodobě vrátit jen pár z nich, a ani v následujících měsících je nečekají lehké časy.

Koukněte na příběhy a osudy z řad kulturních pracovníků i muzikantů v sérii zajímavých diskuzí, jenž jsme pro vás připravili. Dnešními hosty jsou Jana Heřmánková, jednatelka společnosti T Servis, Jan Kalina z kapely Sto Zvířat a Šimon Blaschko, produkční pražského klubu RockCafé.

Ptáte-li se, jak takovým lidem můžete pomoc vy? Zkuste třeba vybrat vánoční dárek na www.zachranbackstage.cz, výdělek půjde na odměny dobrovolníků z řad backstage pracovníků.