Elly se vznáší pod hladinou v novém videoklipu

Zpěvačka Elly na sebe v květnu letošního roku upozornila singlem Flower, který se dostal do pravidelné rotace rádií Expres FM, Fajn nebo Radiožurnál. Nyní připravila další ze svých písní (sama je také autorkou hudby i textu), song Are You There, k němuž vznikl rovněž i videoklip.

Obrazové podobě z dílny Jana Stracha dominují scény natočené ve vodě, ve kterých se Elly (vlastním jménem Eliška Tunková) vznáší pod hladinou. „Abych byla upřímná, pod vodou to bylo dost náročné. Měla jsem na sobě připevněné závaží, takže stačilo malinko máchnout a byla jsem o metr níž, což se mi došlo vždy až u vynořování,“ směje se s odstupem Elly.

První verze songu Are You There vznikla už v roce 2019, novou podobu ji dodalo producentské trio Production Lovers, které má na kontě například singl Ledová Bena Cristovao. „Píseň Are You There jako taková si v průběhu dvou let prošla několika vývojovými fázemi a až teď mám pocit, že zní přesně tak, jak jsem chtěla,“ popisuje zpěvačka. „V té době jsem byla čerstvě a šíleně zamilovaná a přicházely chvíle, kdy jsem s milovaným člověkem nemohla být, i když jsme oba moc chtěli. No a za chvíli budeme slavit tříleté výročí,“ dodává.

Videoklip měl premiéru 20. října v holešovickém Výčepu Kabelovna, kde Elly zazpívala živě za doprovodu kytaristy Karola Komendy.

Vybrané fotoreporty