Dreddy Seppsama míří se svou muzikou bez kompromisů do Rock Café

Muziku bez kompromisů, groove, rytmus, co vás donutí tančit, i rap, co vás zatlačí do sedačky. Do toho melodie, harmonie a sounáležitost na pódiu. To je česká hip-hop rocková kapela Dreddy Seppsama, jež nedávno předskakovala skupině Gaia Mesiah na jejím turné ve Žlutém psovi v Pardubicích a v Lucerna Music Bar v Praze.

„Chtěli bychom hrát, jak to nejvíc půjde, s dobrými kapelami a na dobrých místech, zkrátka lidem zprostředkovat intenzivní hudební zážitek. Sami považujeme každý náš koncert za malý svátek a jdeme do toho, i kdybychom měli na pódiu umřít!“ hlásají, a proto si je v nejbližším termínu můžete přijít poslechnout do pražského klubu Rock Café 23. dubna 2019, kde zahrají v rámci „FreeZone“ s Phatlip, večer bude otevírat DJ Zdrůbitch.

V únoru 2019 skupina zveřejnila svůj první oficiální videoklip na singl Underground, pozornost si získala i písněmi Seš pozadu či Rádio. Nyní pilně připravují nové písně k nahrávání a zdají se správně naladění a snad i v dobré formě. „Bude to velký posun“, prozrazují o nové tvorbě. Zatím jediným zářezem v diskografii je čtyřpísňové  EP Pesperverz z roku 2017, jež bylo natočeno a spoluprodukováno Yardou Helešicem a Lukášem Martínkem, o mix se postaral Risto Sokolovski.

Kapela Dreddy Seppsama byla založena v roce 2014. Skupinu tvoří frontman Petr Morch, kytarista Adam Kořínek, basák David Shorf a bubeník Honza Podzimek. „Jsme parta čtyř týpků, které baví společně zlobit. Rock, funk, hip-hop, trochu nářezu – každý z nás je jiná osobnost a každý poslouchá jinou muziku. Nehrajeme všední crossover, ale něco, co tu ještě nebylo a co stojí za to si jít poslechnout,“ říkají sebevědomě.
Vybrané fotoreporty