Doga započala turné k desce Hard Werk a zve na něj naše čtenáře

Hard Werk je už desátou studiovou deskou kapely Doga a kromě rockových hitů obsahuje i jeden bonus, na němž si s frontmanem Romanem „Izzim“ Izaiášem zazpívala i Marta Jandová. Formace z ní už vypustila singl Fabrika rock’n’rollu, k němuž natočila i klip z prostředí Třineckých železáren, kde natáčela za nonstop provozu, dokonce zapojila i tamní brusiče.

„V minulosti jsme zkoušeli použít i nějaké samply a podobné experimenty, ale zjistili jsme, že naši posluchači jsou na tyto novinky hákliví. V podstatě neměníme to, co děláme, ačkoliv zvuk i kapela se vyvíjejí. Tím pádem desky nikdy nemohou být zcela stejné. Samozřejmě zachováváme rozložení na rychlejší pecky, pomalejší a občas nějakou akustickou, protože hrajeme i unplugged koncerty,“ řekl Izzi v rozhovoru, který najdete v březnovém čísle Rock&Popu.

Pro naše předplatitele, tedy držitele VIP Rock&Pop karet, jsme připravili speciální akci. Na každý koncert Dogy v rámci turné rozdáme 10 vstupenek zdarma stylem „kdo dřív příjde, ten dřív bere“. Podrobnosti ZDE.

Vybrané fotoreporty