Divokej Bill podpoří koncertem kampaň Pinktober

Kapela Divokej Bill zahraje 23. října v Hard Rock Cafe Praha v rámci říjnové kampaně proti rakovině prsu Pinktober. Výtěžek z celé akce podpoří organizaci Mamma HELP, jež letos slaví dvacetileté výročí.

Pinktober se koná každý říjen, aby upozornil na problém rakoviny prsu u žen, podpořil pacientky s tímto onemocněním a pomohl prevenci u zdravých žen. Hard Rock Cafe Praha v rámci této kampaně získává finanční prostředky, které věnuje pacientské organizaci Mamma HELP. Tento rok akci svým vystoupením podpoří skupina Divokej Bill, která na podiu Hard Rock Cafe odehraje plnohodnotný koncert.

Kapela Divokej Bill odehraje více jak hodinový set ve středu 23. října. „Organizaci Mamma HELP jsme se rozhodli podpořit, protože nám přijde důležité, aby se ženy informovaly o hrozbě rakoviny prsu a dbaly na prevenci. Líbí se nám třeba jejich projekt „Říct to dětem“, který ve spolupráci s psychology pomáhá rodině období léčby zvládnout. Je super, že je někdo v takových těžkých chvílích podporuje. A v neposlední řadě nám chutná jejich skvělý nealko Mamma Beer,“ uvedl houslista Adam Karlík. „Zároveň bychom jim k výročí chtěli popřát hodně preventivních vyšetření a málo následné péče a samozřejmě mnoho energie. Děkujeme za vaši práci,“ doplnil Karlík.

Vybrané fotoreporty