Corpulent Provocateur připravili video k druhému singlu, písni Brown

Jak pardubická kapela Corpulent Provocateur slíbila, tak pokračuje. Po té, co zveřejnila klip k první ze čtveřice skladeb nahraných v Londýně ve studiích Tha Animal Farm Music, písni Call Girl (psali jsme zde), přichází řada na píseň druhou (a fanoušci by se postupně letos měli dočkat všech čtyř).

Mimochodem, videoklip ke Call Girl nasbíral za velmi krátkou dobu desítky tisíc zhlédnutí na Youtube, song byl hrán na pětatřiceti rádiích po celém světě a dostal se na přední příčky v různých žebříčcích. Nyní navazuje kapela rockovější a rytmičtější skladbou, která svým obsahem reflektuje problémy spojené s alkoholovou závislostí.

Skladba nese jméno Brown a videoklip vytváří pro diváka iluzi, jako kdyby se díval na jeden velmi dlouhý záběr. Není tomu ale tak. Klip je točen pomocí technologie motion control, která dohromady s trikovou postprodukcí takové zdání navozuje. Nakonec vzhledem k tomu, co se v rámci videoklipu všechno stane, divákovi postupně dochází, že mít to všechno na jediný záběr vlastně ani není fyzicky možné. No, ostatně, posuďte sami.

Vybrané fotoreporty