Bob Dylan vystoupí hned třikrát v Lucerně

BOB DYLAN
7., 8. a 9. 4. 2019 PRAHA, LUCERNA, Velký sál

Narozen v přístavním městě Duluth ve státě Minnesota jako Robert Allen Zimmerman (dnes pobývá v kalifornském Malibu), 2. srpna 1962 přijal jméno Bob Dylan. Mnoho spekulací tvrdí, že inspirací byl obdiv k básníku Dylanu Thomasovi, sám Bob Dylan však tuto teorii konstantně popírá.

NEKONEČNÉ TURNÉ

Bob Dylan prakticky bydlí na pódiu. Jeho “NEVER ENDING TOUR” již trvá 30 let (začalo v létě 1988), během kterých odehrál těžko uvěřitelných 3000 vystoupení.

Příští měsíc osmasedmdesátiletý “Sir Bob” se téměř přesně po roce vrací do České republiky, tentokrát se však představí v unikátních prostorách Velkého sálu Lucerny, kterou bude okupovat hned tři večery po sobě! 

Legendární umělec si vybral tuto národní kulturní památku České republiky záměrně, aby svým fanouškům mohl nabídnout nezapomenutelný hudební zážitek.

Na pozvání proslulé hudební agentury Live Nation vystoupí Bob Dylan ve Velkém sále pražské Lucerny 7., 8. a 9. dubna 2019 a jak praví oficiální tiskové prohlášení, “u tohoto umělce je všeobecně známo, že každý večer bude nevšední a jiný. Uznávaný hudebník během turné pravidelně mění setlist a jeho každý koncert je tak jedinečným! Zároveň je znám i tím, že si místa svých koncertů vždy pečlivě vybírá a Praha tak bude jen jednou z mála evropských zastávek jeho turné. Fanoušci se mohou těšit nejen na zásadní skladby jeho dosavadní kariéry, ale samozřejmě i na ukázky ze stále aktuální 38. studiové desky Triplicate, kterou vydal v roce 2017 a obsahuje téměř 100 minut materiálu.”

Koncerty Boba Dylana jsou proslulé tím, že na nich často hraje zcela zapomenuté skladby, nenechte si proto ujít tuto trojnásobnou lahůdku!!!

 

Vybrané fotoreporty