Blíží se návštěva z Montrealu – na strahovskou Sedmičku se chystají The Brains

Ve čtvrtek 24. listopadu je nachystáno zase jednou něco pro všechny psycho rock’n’rollníky. Na strahovskou Sedmičku se dostaví montrealské trio The Brains. Kapela, která ve svých skladbách dává prostor vlivům dřevního rock’n’rollu 50. let, dirty country či old school punk rocku a mixuje je dohromady do psychobilly „mozečkového“ koktejlu.

Jejich koncerty mají to, co se od live vystoupení psychobilly bandu očekává. Nadupanou muziku, nadhled a se zvoleným názvem zcela nevyhnutelně také občas nějakou tu tklivou záhrobní zombie romantickou tématiku v textech.

Spolu s nimi se na prknech Klubu 007 objeví, v úloze supportu, nový projekt kytaristy a zpěváka Matta Voodoo. Matta jsme tu mohli vidět v řadách legendárních Mad Sin nebo jako kytaristu u Mikea Zero. Nyní veze představit soubor The New Guard. S touhle mezinárodní partou (zastoupeno je třeba Rakousko, Izrael nebo Itálie) chystá Matt debutové album a sami se budeme moci přesvědčit, co že v jeho podání znamená avizovaný mix punku, rock’n’rollu a hard core blues.

Lístky k dostání na místě za 250 korun.

YouTube Preview Image
Vybrané fotoreporty