Are You Local? přichystali nové album – křtít se bude v Rock Café

Nové album nazvané We Are The Legion uvedou v úterý 6. prosince slavnostně do světa domácí postapokalyptičtí hardcoreáři Are You Local? v pražském klubu Rock Café. A nejen druhou řadovku, své oficiální premiéry by se na místě měl dočkat i nový videoklip k songu We Are Legion.

Pokud si vzpomenete na první desku kapely, která vyšla pod názvem Waiting For A Blackout společně se specificky laděným komiksem, sluší se připomenout, že novinka na ni svým způsobem navazuje. Přibližuje totiž určitý životní úsek hlavního hrdiny Williama Chokea. Etapu, v níž se William potýká s určitým vlastním vnitřním dilematem. Po apokalypse, za níž se cítí být částečně spoluzodpovědný, řeší téma práva na pomstu a zároveň si uvědomuje,  že  cesta násilí a nenávisti vyvolá jen další násilí a nenávist.

Desku kapela nahrála ve svém Local studiu v Chiraně (bicí pak v Easy Records Studiu), produkce, finální mix i mastering byl pak plně v režii souboru.

Video zúročuje setkání kapely s partou Juggers, ale třeba i zkušenosti z hraní na postapo festivalu Junktown v lokalitě bývalé raketové základny nedaleko Bratronic.

Z videa zatím krátká ukázka zde, no a uvidíme, jestli se bude v Rock Café servírovat leguán na špejli.

YouTube Preview Image
Vybrané fotoreporty