A New Place 2 Drown

Něco se chystá. Archy Marshall známý spíše pod pseudonymem King Krule (nebo Zoo Kid) se po téměř třech letech vrací s novým materiálem.

Zpráva přišla jako blesk z čistého nebe, neboť vyjma pár koncertních vystoupení zmizel King Krule z dění v hudebním světě.

Naposledy, když o sobě tenhle jednadvacetiletej zrzek z londýnského Peckhamu dal vědět, tak vycházelo jeho debutové album 6 Feet Beneath the Moon, a to bylo v roce 2013. S tím rozčeřil hudební vody, a shrábl vítězství v anketě BBC Sound of 2013. Svou low-key poetikou a hloubkou se jeho tvorba zcela vymyká práci jeho vrstevníků (kterými jsou třeba teen hvězdičky Justin Bieber, Miley Cyrus a nebo One Direction, všichni hrající žebříčkový pop).

Teď se King Krule vrací s třídílným projektem. Společně se svým bratrem Jackem (který má na svědomí artwork k Archyho debutu) si přichystali sbírku poezie a kreseb o 208-mi stranách, a k tomu krátký film režírovaný Willem Robson-Scottem, ke kterému složil soundtrack právě Archy. Soundtrack má mít 37 minut a má obsahovat 12 nových tracků. Celý projekt dostal jméno A New Place 2 Drown, a dočkáme se ho již 10. prosince.

Setlist:

01. Any God of Yours

02. Swell

03. Arise Dear Brother

04. Ammi Ammi

05. Buffed Sky

06. Sex With Nobody

07. Eye’s Drift

08. The Sea Liner MK1

09. Empty Vessels

10. New Builds

11. Dull Boys

12. Thames Water

 

YouTube Preview Image
Vybrané fotoreporty