20 Minutes v novém klipu oslavují sedmdesátky

20 Minutes představují nový klip k singlu Ocean z připravovaného akustického alba Parallel Lines, které mělo být původně pokřtěno v květnu v pražském Vnitroblocku. 

Klip pro píseň Ocean se točil tři dny před vyhlášením nouzového stavu, kvůli pandemii Covid-19. S vyhlášením se hodně změnilo a to i pro muzikantky Simonu a Denisu Katzer: „Přišly jsme o všechno hraní, které nás živí. Nevěděly jsme, jak dlouho to bude trvat, zda si máme hledat jinou práci a kdy zase budeme moc hrát. Zveřejnily jsme o tom příspěvek na sociálních sítích a jeden z našich fanoušků se ozval, že by si rád koupil CD, na kterém právě pracujeme. Tak se strhla lavina podpory a lidé si začali předobjednávat album, které ještě není ani hotové. Dodělávaly jsme zrovna ale klip k singlu Ocean a tak jsme ho využily jako poděkování těm, co přispěli. Předprodej stále běží na našich sociálních sítích,” říká frontmanka a producentka singlu Denisa Katzer.

VIP premiéra pro přispěvatele byla již v pondělí 6. dubna 2020, pro veřejnost se klip zveřejnil až nyní. Pod vizuálem je podepsaný kameraman Dominik Kučera a na zvuku pracoval dvorní zvukař 20 Minutes Adam Pakosta.

20 Minutes jsou na scéně již 10 let, proto na konec roku chystají velkou narozeninovou oslavu “pokud všechno dobře dopadne, nebudeme oslavovat jen 10 let vzniku kapely, ale i solidaritu lidí,” uzavírá frontmanka Simona Katzer.

Vybrané fotoreporty