Legendární londýnský klub Astoria bude v lednu hostit poslední koncert

Klub poté ustoupí MHD

250px-LondonAstoria.jpg

28. 12. 2008 - Manumission Comes To London bude poslední koncert, který se v Astorii odehraje. Jeho line-up zatím není plně znám, ale vlastníci klubu potvrdili, že po něm bude následovat už pouze demolice. Klub bude zbourán, aby uvolnil místo pro rozšiřující se systém londýnské hromadné dopravy. O jeho demolici bylo rozhodnuto už dlouho dopředu.

Koncert se uskuteční 15. ledna. Bude to po patnácti letech, co "nejdivočejší párty na světě", ibizská show dýdžejů Manumission opět zavítá na britské ostrovy. Odtud bude pokračovat na světové turné.

Vlatníci klubu však doufají, že jej nahradí jiný podobně zaměřený podnik.  "Je to smutný den pro všechny fanoušky hudby, kteří budou tratit, kvůli plánům na rozšíření londýnské hromadné dopravy," řekl vedoucí ředitel Festival Republic, firmy která Astorii vlastní, Melvin Benn a dodal: "Nezbývá než oslavit tu skvělou minulost a těšit se na zrod náhrady za Astorii".


Vaše komentáře

  
 
   
TOPlist