Glastonbury 2009 má prvního potvrzeného účinkujícího

Major Major své vystoupení vyhráli v soutěži

Glastonbury-2005-music-festival-Pyramid-Stage-CL.jpg

6. 11. 2008 - Prvním potvrzenou kapelou, která příští léto zahraje na nejslavněším světovém hudebním festivalu je u nás nepříliš známá skupina Major Major. Liverpoolská čtveřice si své místo na Glastonbury vybojovala v soutěži mladých kapel RockStar Bands. Ta se konala již dříve tento rok v Piltonu, nedaleko místa festivalu. Součástí výhry byla i možnost nahrávat ve studiu Petera Gabriela.

Britské kvarteto ještě neví, na které stage bude hrát, ani ve který den festivalu vystoupí. Jak tato poněkud méně známá formace vlastně zní, je možné si poslechnout na myspace . Major Major ovšem postupně pronikají do první ostrovní ligy. Minulý měsíc například odehráli v Glastonbury společný koncert s Franz Ferdinand a The Ting Tings.

Nadcházející ročník slavného festivalu se bude konat ve dnech 27.-29. června. Organizátoři nedávno začali s prodejem lístků. Ten ovšem netrval dlouho. Všechny vstupenky se vyprodaly během několika málo dnů.

Vaše komentáře

  
 
   
TOPlist