Hurra Torpedo přivezou na pódia tuny šrotu

hura-torpedo.jpg

25. 1. 2012 - Trojice v modrých teplákových soupravách se ve svém rodném Norsku stala fenoménem. Po brněnském koncertě se 26.1. ukáže v Praze a o dva dny později v Ostravě.

Kapela Hurra Torpedo vznikla v Norsku na počátku 90. let, ovšem do širšího povědomí se dostala až před pár lety díky "kuchyňské coveverzi" slavného hitu Bonnie Tyler Eclipse Of the Heart. Od té doby se stala fenoménem, který brázdí po světových pódiích. 

Trio podivínů v modrých teplácích se do pamětí fanoušků v české kotlině zapsalo před časem, kdy si ve svém stylu - tedy za pomoci svých nástrojů jakými jsou kuchyňské spotřebiče - upravilo české koledy a stalo se výraznou hvězdou reklamy na elektrospotřebiče.
Hurra Torpedo se po brněnském koncertě ukáže ve čtvrtek 26. ledna v pražské Akropoli a v sobotu 28. ledna v ostravském klubu Fabric.  

Vaše komentáře

  
 
   
TOPlist