Walk Off The Earth vystoupí v dubnu v Lucerně

Kanadská kapela Walk Off The Earth, která se proslavila především coververzemi světových hitů, se v příštím roce vrátí do Prahy. 10. dubna 2018 vystoupí ve Velkém sále Lucerny a naváže tak na předloňský vyprodaný koncert.

Členové Walk Off The Earth umí hrát snad na cokoliv od kytary přes ukulele po trubku a další myslitelné nástroje. První velký úspěch sklidili coverem písně Somebody I Used to Know od Gotye zahraný pěti lidmi na jednu kytaru. Během jedenáctileté existence má skupina na kontě šest studiových alb a čtyři EP. Zatím nejnovější je vánoční deska Holiday Beard Ballads, Vol. 1, která obsahuje covery nejoblíbenějších vánočních písní.

Kromě té před pár dny vyšel i singl Nomad, který je podle zakládajícího člena Gianni „Luminati“ Nicassia jiný, než na co jsme u Walk Off The Earth zvyklí. „Neustále pracujeme s novými nápady, nástroji a zvuky bubnů. Nomad je příklad toho, co se stane, když nás na několik dní zavřete do studia se stroboskopickými světly a pulzujícími beaty,” popisuje.

Vybrané fotoreporty
iRock&Pop