V dubnu Praha uvítá Thirty Seconds To Mars

Po téměř pěti letech se Česká republika v dubnu dočká návratu Thirty Seconds To Mars. Tato kapela na příští rok ohlásila velké evropské turné. Na něm tak symbolicky oslaví dvacet let společného působení na scéně.

Skupina byla založena v roce 1998 a trojici tvoří Jared Leto, jeho mladší bratr Shannon Leto a Tomo Miličević. Vydala čtyři studiová alba, přičemž zlom se dostavil s nahrávkou A Beautiful Lie. Thirty Seconds to Mars se zúčastnili turné Linkin Park jako speciální host a v rádiích se hrají jejich hity jako The Kill, From Yesterday nebo A Beautiful Lie. Aktuálně pracují na páté studiové desce, z níž vypustili singl Walk on Water.

Thirty Seconds To Mars potěší své české fanoušky 19. dubna 2018, kdy vystoupí v pražské Tipsport Aréně. Oficiální předprodej vstupenek na tento koncert začne 13. října 2017.

Zanechat komentář

XHTML: Můžete použít pro formátování tyto tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vybrané fotoreporty
iRock&Pop