Metallica vystoupí 2. 4. 2018 v pražské O2 areně

Facebook
Twitter
Google+
http://www.rockandpop.cz/metallica-vystoupi-2-4-2018-v-prazske-o2-arene/
Follow by Email
RSS

Metallica dnes oznámila evropskou část WorldWired tour, která bude odstartována dvěma koncerty v Amsterdamu 4. a 6. 9. 2017.

Metallica vznikla v roce 1981, založili ji bubeník Lars Ulrich s kytaristou a zpěvákem Jamesem Hetfieldem a stala se jednou z nejvlivnějších a komerčně nejúspěšnějších rockových kapel v hudební historii. Během své kariéry skupina prodala okolo 110 milionů alb po celém světě a svým fanouškům se představila  doslova na všech sedmi kontinentech.

Každý zákazník, který si zakoupí vstupenku na koncert, obdrží nové album „Hardwired … To Self-Destruct “, a to buď jako fyzický nosič, nebo v digitální podobě. Zákazníci, na něž bude mít Ticketportal e-mailový kontakt, obdrží e-mailem další informace od 27.3.2017 podle doby zakoupení vstupenky. V případě objednání fyzického nosiče bude účtováno poštovné.

Jako support byla potvrzená kapela Kvelertak.

Zanechat komentář

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

XHTML: Můžete použít pro formátování tyto tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vybrané fotoreporty
iRock&Pop