LINKIN PARK vydali album One More Light

Facebook
Twitter
Google+
http://www.rockandpop.cz/linkin-park-vydali-album-one-more-light/
Follow by Email
RSS

Skupina LINKIN PARK právě vydala nové album One More Light. Deska se ihned po vydání vyšvihla na první příčku přehledu nejstahovanějších titulů na iTunes v devětadvaceti zemích světa včetně České republiky.

Sedmé studiové album Linkin Park bude zjevně jedním z nejdiskutovanějších titulů roku 2017. Kapela se rozhodla zariskovat a nabrat nový směr, popřela své rockové kořeny a natočila popovou desku. Jak novou hudební podobu oblíbené skupiny přijmou její skalní příznivci, ukáží následující dny.

„Stal se z toho zvyk. Kdykoliv vydáváme nové album, lidé ho srovnávají s Hybrid Theory,“ všímá si zpěvák Chester Bennington. „I my to album milujeme, ale od jeho vydání uplynulo sedmnáct let a my se posouváme dál. Chceme se neustále vyvíjet a přesně tak jsme přistupovali i k novému albu.“ Připomeňme, že deskou Hybrid Theory skupina debutovala v roce 2000 a že jde o nejúspěšnější prvotinu 21. století.

Novinku One More Light přijedou Linkin Park osobně představit na festival Aerodrome. V pražských Letňanech zahrají 11.6.2017.

YouTube Preview Image

One More Light na iTunes: http://apple.co/2lTFpO6
One More Light na Google Play: http://bit.ly/2lR00Ww
One More Light na Spotify: http://spoti.fi/2qA29Y7
One More Light na Deezer: http://bit.ly/2q2PE3w

Zanechat komentář

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

XHTML: Můžete použít pro formátování tyto tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vybrané fotoreporty
iRock&Pop