Glenn Hughes na Slovensku

Facebook
Twitter
Google+
http://www.rockandpop.cz/glenn-hughes-na-slovensku/
Follow by Email
RSS

Proslavilo ho účinkování v DEEP PURPLE (alba Burn, Stormbringer, Come Taste the band), po kterém následoval strmý pád do drogové alkoholového pekla. Glenn to na rozdíl od mnoha jiných zvládl a jeho sólová kariéra je pozoruhodnou plavbou na vlnách hard rocku, soulu, funky a jejich vzájemné kombinacím. Glenn Hughes mimo hostování pro různé slavné kolegy nahrával s Tonym Iommim a z tohoto velmi vydařeného spojení vzniklo několik alb, z toho jeden pod hlavičkou Black Sabbath. V posledních letech se na nahrávání Glennově sólových albech podílí i jeho rodinný přítel, bubeník Red Hot Chilli Peppers – Chad Smith. Paralelně Glenn Hughes účinkuje v superskupině Black Country Communion po boku bluesové hvězdy, kytaristy Joe Bonamassy, klávesáka Dereka Sheriniana a bubeníka Jasona Bonhama.
Začátkem listopadu se Glenn Hughes přihlásil o slovo s novým, energickým albem „Resonate“, který společně produkovali s dánským producentem a kytaristou Soren Andersenem v Kodani. Na Slovensko přijede Glenn Hughes představit nejen nové skladby, ale i průřez sólovou tvorbou a vzpomene si i na éru Deep Purple.

Koncert Glenna Hughese se začíná o 19h, v úterý 14. února, v Domě umění v Piešťanech

Zanechat komentář

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

XHTML: Můžete použít pro formátování tyto tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vybrané fotoreporty
iRock&Pop