Finálový večer soutěže Hard Rock Rising o 1000 dolarů už 23. května

Finálový večer klání kapel Hard Rock Rising se uskuteční v úterý 23. května od 19 hodin v Hard Rock Cafe Praha. Čtyři kapely, které se probojovaly do českého finále, bude posuzovat odborná porota, vítěz získá 1000 USD a šanci uspět dále v evropském a celosvětovém kole. Večerem plným skvělé hudby bude provázet Lukáš Bárczay.
Během tří měsíců se mohly kapely hlásit do nejrozsáhlejší světové soutěže Hard Rock Rising a v každé zemi byli pak odborníky vybráni tři finalisté. Čtvrtého vybrali fanoušci na sociálních sítích, aby získal Divokou kartu, a doplnil tak finálovou čtyřku. V České republice se do finálového klání probojovali alternativně rockoví John Wolfhooker, indie-rockoví I Love You Honey BunnyNevereasy, hrající rock-grunge. Divokou kartu od fanoušků získala kapela Lozt Mezcal, která se představí se svým glam-hip hopem.
Každá z kapel vystoupí ve 20 minutovém setu před porotou, kterou tvoří ředitelka a dramaturgyně Metronome Festivalu Prague Bára Šubrtová, autor mnoha hitů a člen kapely Chinaski František Táborský, hudební publicista Roman JirešMichal Sroka, letitý ředitel stanic HitFajn rádií, nyní konzultant celé sítě MMS stanic. Vítěz, kterého ještě týž večer porota vyhlásí, postoupí do evropského výběru a bude mít šanci probojovat se až do finále v Miami.
Vstupné je zdarma a jednotlivá hudební vystoupení budou probíhat od sedmi do desíti hodin, kdy bude vyhlášen český vítěz klání Hard Rock Rising!