Druhá deska Sama Smithe ponese název The Thrill of It All

Nová deska Sama Smithe The Thrill of It All vyjde 3. listopadu a bude výsledkem zpěvákovy spolupráce s Timbalandem nebo Jimmy Napesem. Nahrávka je inspirována umělcovou tvůrčí krizí, jež vyústila v pochybnosti o sobě samém. Tyto emoce Smith převedl do připravované desky, na níž rozvinul mimo jiné i téma náboženství.

Debutová deska Sama Smithe In the Lonely Hour vyšla před třemi lety. Celosvětově se jí prodalo více než dvanáct miliónů kopií a Smithovi vynesla čtyři ceny Grammy. Zpěvák hitů Stay with Me, I Know I’m not the Only One či Writing’s on the Wall z filmu Spectre, by na úspěch první desky rád navázal právě druhým albem. Některé písně jsou v rychlejším tempu, texty však zůstávají potemnělé. „Když se zaposloucháte do textů, zjistíte, že jsou zoufale smutné. Říkám jim písně ‚k tanci a pláči‘. Mám takové písně rád,“ nechal se slyšet.

V září vydal tento anglický singl Too Good at Goodbyes, který se okamžitě stal hitem, což mu dodalo sebevědomí a přineslo úlevu. „Vyplakal jsem se, protože jsem byl vyděšený z toho něco vydat,“ přiznal. Před pár dny pak vypustil z desky další ochutnávku s názvem Pray.

Vybrané fotoreporty
iRock&Pop