Časopis

 • rap11_titul_spoj_1.jpg

  Rock&Pop 11/14

  29. 10. 2014- Vojtěch Lindaur, názorů: 0

  Sem tam se na adresu Rock & Popu objeví takové hloupé šlehy. Proč prý píšeme o tom vyhaslém a recyklujeme věci dávno řečené. Souběžně nám někdo vyčítá, že píšeme o kapelách příliš mladých, aby je někdo znal. A co prý časopis hyzdí, jsou stránky o jazzu, blues či world music. A proč tak málo metalu?

 • rap10_001_1.jpg

  Rock&Pop 10/14

  29. 9. 2014- Vojtěch Lindaur, názorů: 0

  Možná byste ani netušili, jakou fušku dá sestavit dohromady jedno číslo Rock & Popu. Ostatně je nás na to čím dál tím méně, pár. Jsme (což alespoň sám za sebe mohu prohlásit) však stále ti poněkud naivní nadšenci, jimž na časopisu záleží, a pevně doufám, že z velké části odvádíme svou práci velmi dobře.

 • rap09_titul_spoj.jpg

  Zářijový Rock & Pop nyní v prodeji!

  15. 9. 2014- Redakce, názorů: 0

  V předchozích dnech už jsme se vám pochlubili velkým rozhovorem se Slashem o jeho nové desce World On Fire a o spoustě dalších zajímavostí, kterých je kolem něho vždycky dostatek. Dalším "tahounem" nového Rock & Popu je nestárnoucí a energií hýřící Tom Petty, jehož novinka bourá světové hitparády.

 • IMG_0866.JPG

  Editorial - Rock&Pop 09/14

  28. 8. 2014- Redakce, názorů: 0

  Věhlasný psycholog Radkin Honzák před časem v jednom z našich nejčtenějších deníků dával do jedné řady agresivitu fotbalových fanoušků a návštěvníků rockových koncertů. Poněkud jsem se rozhněval a bryskně odpověděl, že zatímco v ochozech hřišť se perou namazaní příznivci jednoho a druhého týmu, na koncertu to tak být nemůže: nikdo nemá proti komu být (snad jen proti nešikovnému zvukaři anebo odbytému výkonu kapely).

 • spojene.jpg

  Srpnový Rock & Pop právě v prodeji!

  11. 8. 2014- Redakce, názorů: 0

  Může být retro pop kontroverzní? Je vhodná doba, aby mainstreamová alba přinášela velké příběhy? Nová deska Lany Del Rey je nejen neobyčejný pop, ale zároveň i umělecký manifest pokládajicí množství otázek.

 • rap07_mensi.jpg

  Rock&Pop 07/14

  26. 6. 2014- Redakce, názorů: 0

  Drazí, tak jsem tu zas. Snad by se na úvod slušelo říct něco zásadního: jenže já ještě nevím. Mé „programové prohlášení“ bude možná znít odhodláním a třeba poněkud mlhavou rozvahou. Mé rozhodnutí, to tedy vím určitě, způsobil směr a neskonalé úsilí Ivana Ivanova v roli šéfredaktora. Kdysi dávno jsem ho přijímal do oddělení dopisů čtenářů. Víte, ono mu z toho kontaktu s vámi něco zůstalo dodnes. Jeho empatie je sice někdy hlubší než odhad situace, ale jsem moc rád, že v redakci zůstal coby jakýsi „hnací motor“. Stejně tak se těším z přítomnosti Petra Korála, který svůj první článek napsal do úplně prvního čísla Rock & Popu v květnu před čtyřiadvaceti lety.

 • rap05_titulka.jpg

  Rock&Pop 05/14

  30. 4. 2014, názorů: 0

  Pixies se znovu hlásí o slovo (interview), Laibach - Založili jsme mezinárodní politickou stranu (interview), Killer Be Killed - Setkání metalových superhvězd (interview), Brody Dalle - Vyměnila jsem plínky za perníček (interview), Seriál: Šedesát let Rock’n’rollu!, Damon Albarn - Workoholik s dobrým vkusem, Kenny Wayne Shepherd - Sweet Home Louisiana (interview), Ztracené roky Johnnyho Cashe, The Black Keys - Bluesem vpřed!, Paul Rodgers a jeho soulový manifest, Manic Street Preachers hlásají rockovou futurologii, Kaiser Chiefs - Kritické chvilky hitové kytarovky, 70 recenzí

 • rap04_titul_1.jpg

  Rock&Pop 04/14

  23. 3. 2014, názorů: 0

  Zakk Wylde; David Crosby; Beck; Balthazar; Aimee Mann; Mike Oldfield; Téma: Britpop; Mick Ralphs; Dominik Miller; Neslavná úmrtí v punku; Jasná páka; Retro: Puhdys; The Temperance Movement; I Killed The Prom Queen; Bury Tomorrow; Uncle Acid And The Dead Beats; Periphery; Curved Air; Little Dragoun; Scott Strapp; Lesní zvěř; Docuku

 • RaP0313.jpg

  Rock&Pop 03/14

  22. 2. 2014, názorů: 0

  Kurt Cobain; A Perfect Circle; Vanessa;Beth Hart;David Gilmour; Adam Ant; Anette Olzon; Simon Raymonde; ZZ Top; Vanilla Fudge; Architects; Don Airey; Téma: Gotika; Mick Box; Frank Turner; Dan Bárta; Black Oak Arkansas; Barclay James Harvest;The Crimson ProjeCKt; Rufus Wainwright

 • image002.jpg

  Rock&Pop 02/14

  30. 1. 2014- Ivan Ivanov, názorů: 0

  Jimmy Page, Warpaint, Dave Stewart, Anna Calvi, Waterboys, The Feeling, Nina Person, All Time Low, The Stone Roses, Michael Kocáb, Supergroup CZ, Yes+Jon Anderson,Tom Verlaine, Imperial State Electric, Joe Karafiát, Omega, Bohemia, Within Temptation, Arakain, Jimi Rodgers, Transatlantic, Jake Bugg, Nikki Sixx

Další 1 2 3 4
TOPlist