Avenged Sevenfold rozšiřují aktuální album o cover Pink Floyd

Na desce Avenged Sevenfold The Stage je zajímavý způsob, jakým je utvořena. Představuje totiž jakýsi živý mechanismus, jelikož písně na ní jsou přidávány k jádru postupně. „Líbí se nám myšlenka přicházení s novou hudbou nekonvenčním způsobem. Taky se nám zamlouvá proces vytváření alb a toto nám dovoluje oboje. A tak jsme udělali album The Stage, nechali ho sedm měsíců uležet a teď do něj přidáváme další věci. Ve výsledku budete moci slyšet novou muziku, zatímco se vracíte k originálnímu albu,“ vysvětlil koncept nahrávky, do níž byl aktuálně přidán i cover Wish You Were Here Pink Floyd, frontman M. Shadows.

K desce The Stage byly už přidány skladby Malagueña Salerosa, Retrovertigo, Dose či Runaway, předělávka hitu Del Shannona z roku 1961. Skupina předělala i klasiku As Tears Go By od The Rolling Stones. Zpěvák Avenged Sevenfold přiznává, že se tímto netradičním stylem vydávání písní inspirovali u hip-hopových a popových umělců, kteří fanoušky nepravidelně překvapují novým materiálem, třeba i za minimální pozornosti médií a bez velké propagace. Podobně je to u písní, jež nejsou součástí žádné desky či projektu. „Jasně, v mainstreamu to funguje lépe než v rock’n’rollu,“ konstatuje M. Shadows. Dodává však, že o rozšiřování nahrávky z října minulého roku hovořila kapela už dříve, jen ještě nevěděla, jak to udělat.

Komentáře

  1. Unquestionabⅼy belіeve that which yoᥙ stated. Your favorite justification appeared to be on the net the simpleѕt
    thing to be aware of. I say to you, I certainly get annoyed while people think about worries that they plainly don’t know about.
    You managed to hit the nail upon the top and defined out the whοle thing without having side-effects , people ⅽouⅼd take a signal.
    Ꮃill probably bе bacк to get more. Thanks

Zanechat komentář

XHTML: Můžete použít pro formátování tyto tagy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Vybrané fotoreporty
iRock&Pop